Grill turystyczny RSONIC + 4 kartusze gazowe

Grill gazowy firmy RSONIC to przenośna alternatywa zwykłego grillowania z nowym wydaniu. Grill wyposażony jest w nowatorski ruszt i wygodny uchwyt oraz widelce , dzięki czemu grillowanie będzie jeszcze bardziej wygodne. Grill posiada automatyczny piezo zapłon oraz mocny palnik gazowy o mocy 2,2 kW

198,00 zł
Brutto
Ilość
 Koszt dostawy Płatność  Czas dostawy
Przesyłka kurierska InPost 11 zł do 24 godzin
Przesyłka kurierska DPD 15 zł do 24 godzin
Paczkomaty 24/7 8,6 zł do 2 dni
Paczka w Ruchu 9 zł do 3 dni 
Grill gazowy firmy RSONIC to przenośna alternatywa zwykłego grillowania z nowym wydaniu. Grill wyposażony jest w nowatorski ruszt i wygodny uchwyt oraz widelce , dzięki czemu grillowanie będzie jeszcze bardziej wygodne. Grill posiada automatyczny piezo zapłon oraz mocny palnik gazowy o mocy 2,2 kW. 

Grill turystyczny przenośny to idealne rozwiązanie dla miłośników grillowania. Grill sprawdzi się idealnie na piknikach, campingach, w food truckach jak i tarasie, balkonie, może być też wykorzystywany przez firmy cateringowe.

Obsługa grilla jest banalnie prosta jak otwarcie butelki ze złocistym napojem z chmielu. Blokujesz kartusz, przekręcasz pokrętło do oporu a  zapłon piezoelektryczny wytwarza iskrę elektryczną, która podpala gaz. Regulacja płomienia za pomocą pokrętła jak w normalnej kuchence. Nic prostszego.

Układasz swoje ulubione potrawy a resztę zrobi za Ciebie nasz grill. Rozkoszujesz się grillowaniem przez cały rok. Nie musisz już pamiętać o węglu do grilla i podpałce. Grill turystyczny zawierający ruszt, tackę na ściekający z potraw tłuszcz. Dodatkowym wyposażeniem są cztery długie szpilki do szaszłyków.

W komplecie walizka stanowiąca opakowanie ochronne i pozwalającą na bezpieczne i wygodne przenoszenie grilla.

Zapłon piezoelektryczny

Regulacja płomienia

Osłona przed podmuchami wiatru i zmianami ciśnienia

W komplecie walizka stanowiąca opakowanie ochronne i pozwalającą na bezpieczne i wygodne przenoszenie grilla oraz zestaw 4 kartuszy gazowych.

210 Przedmioty

15 innych produktów w tej samej kategorii: