Kuchenka ceramiczna RSONIC + 4 kartusze gazowe

Ceramiczna Kuchenka gazowa w zestawie z 4 kartuszami gazowymi to nowatorska wersja kuchenki turystycznej z ceramicznym palnikiem o większej wydajności i wytrzymałej budowie. Kuchenka posiada żarnowy palnik oraz regulacje płomienia
116,00 zł
112,00 zł Zniżka 4,00 zł
Brutto
Ilość
 Koszt dostawy Płatność  Czas dostawy
Przesyłka kurierska InPost 11 zł do 24 godzin
Przesyłka kurierska DPD 15 zł do 24 godzin
Paczkomaty 24/7 8,6 zł do 2 dni
Paczka w Ruchu 9 zł do 3 dni 
Ceramiczna Kuchenka gazowa w zestawie z 4 kartuszami gazowymi to nowatorska wersja kuchenki turystycznej z ceramicznym palnikiem o większej wydajności i wytrzymałej budowie. Kuchenka posiada żarnowy palnik oraz regulacje płomienia.Z kuchenki można korzystać zarówno w sezonie letnim jak i zimowym , idealnie sprawdza się na campingach , wyjazdach plenerowych , niezastąpiony przedmiot u kierowców , przewoźników oraz dla osób prowadzących małą gastronomię.
Palnik to płyta ceramiczna żarowa o dużej przewodności cieplnej, dzięki czemu bardzo szybko się nagrzewa, i zapewnia równomierną dystrybucję ciepła przy niski zużyciu gazu. Dzięki wbudowanej ceramicznej płytce kuchenka jest odporna na silne podmuchy wiatru.Ceramiczna Kuchenka gazowa w zestawie z 4 kartuszami gazowymi to nowatorska wersja kuchenki turystycznej z ceramicznym palnikiem o większej wydajności i wytrzymałej budowie. Kuchenka posiada żarnowy palnik oraz regulacje płomienia.


Wymiary kuchenki złożonej 33 x 27 x 9 cm.Dodatkowe informacje:
Kuchenka posiada zapalacz piezoelektryczny - nie potrzeba zapałek Duże pokrętło sprawia, że wielkość płomienia można ustawiać jak w regularnej kuchence.
Typ nabojów: MSF-1a
Naboje mają standardowe wymiary i są łatwo dostępne
Czas działania na 1 naboju: 150 - 180 min.
Kuchenka wyposażona jest w specjalny system bezpieczeństwa reagujący na nagłe zmiany ciśnienia
Palnik ceramiczny odporny na silne podmuchom powietrza
Zużycie gazu 110 g/h przy pełnej mocyKuchenka dostępna jest w kolorze srebrnym
W zestawie 4 naboje gratis!
42 Przedmioty