Kartusze.pl to internetowy sklep z akcesoriami turystycznymi oraz gazowymi , który istnieje na rynku od 2016 roku. Celem sklepu jest sprzedaż oraz dystrybucja wysokiej jakości towarów outdoorowych w najniższej cenie. 

W naszym sklepie znajdziesz produkty marek m.in Tiross, Rsonic , Missoli , German Camping, Alpen Camping . Prowadzimy sprzedaż dla klientów detalicznych oraz hurtowych. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszym sklepem zapraszamy do kontaktu telefonicznego. 
Ważne informacje:

1. Oferta naszego sklepu skierowana jest dla klientów detalicznych oraz hurtowych

2. Zamówienia w naszym sklepie można złożyć za pomocą koszyka bądź telefonicznie. Płatności w naszym sklepie można dokonać Przy Odbiorze

3. Za obsługę zamówień w naszym sklepie odpowiada firma kurierska InPost

4. Kosz wysyłki kurierskiej wynosi 14 zł. Więcej o sposobie oraz kosztach dostawy w zakładce "Dostawa"

5. Status paczki klient otrzymuje zaraz po jej zabraniu z magazynu. Otrzymuje go drogą SMS.

6. Wysyłany przez nas towar jest zabezpieczony aby zapobiec uszkodzeniom podczas transportu, jednocześnie prosimy sprawdzać towar przy kurierze aby zapobiec ewentualnym nieporozumieniom.

7. Reklamacje prosimy składać drogą e-mail nie później niż 2 dni od dnia otrzymania paczki. W przypadku uszkodzeń prosimy o załączenie zdjęć. Reklamacje są załatwiane przez nasz dział obsługi klienta maksymalnie w ciągu 7 dni roboczych od czasu jej złożenia.

8. Klient może dokonać zwrotu towaru w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. W tej sprawie prosimy o kontakt e-mail. Nasz dział obsługi klienta wysyła informacje odnośnie zwrotu towaru , które są niezbędne do odesłania produktu oraz zwrotu należności.


Dane Firmy:

Flores Mad sp.z.o.o
Erazma Ciołka 13/121
01-445 WarszawaAdres email: kartuszesklep@gmail.com
Telefon kontaktowy: 792-076-076